• Godziny otwarcia
  • 8:00-20:00 Codziennie

Instalacje elektryczne

Instalacje Elektryczne

Zajmujemy się szeroko pojętymi instalacjami elektrycznymi. Gwarantując przygotowanie projektu, montaż, a także późniejszy serwis. W przypadku starych instalacji elektrycznych, zapewniamy ich konserwację lub modernizację. Specjalizujemy się w pracach związanych z instalacjami elektrycznymi, realizowanymi w prywatnych domach, jak i pozostałych obiektach przemysłowych, usługowych, handlowych, bądź użytku publicznego.
Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia, które upoważniają nas do wystawiania potrzebnych dokumentów, oczekiwanych przez Zakłady Energetyki.

Doświadczenie

Kierujemy się przede wszystkim zbieranym przez lata doświadczeniem. W związku z tym proces modernizacji instalacji elektrycznej w mieszaniu – chociaż bardzo złożony – to dla nas chleb codzienny. Lata pracy sprawiły, że wykonywane przez nas zmiany są bezpieczne dla użytkowników i bardzo estetyczne, co ułatwia ich późniejszy kamuflaż. Jednak nie oznacza to, że zamykamy się na dalszy rozwój. Postęp technologiczny jest obecnie na najwyższym poziomie, my jesteśmy zobowiązani do podążania za nim, by nasi Klienci mogli korzystać ze wszystkich nowinek zwiększających komfort życia.

Kosztorys na materiał oraz usługi

Na specjalne życzenie Klientów, wykonujemy kosztorys na nasze usługi, a także polecane przez nas materiały. Rekomendujemy wyłącznie sprawdzone produkty, zapewniające bezpieczeństwo oraz wysoką jakość użytkowania.

System inteligentnego domu

Montujemy przewodowe i bezprzewodowe instalacje systemu inteligentnego domu.
 

Antenowe

Wykonujemy profesjonalne instalacje antenowe, które pozwolą na odbiór najwyższej jakości obrazu.
 

Monitoringowe

Zakładamy nowoczesne instalacje Kamer Monitoringu CCTV.
 

Alarmowe

Montujemy najwyższej jakości instalacje alarmowe w domach i biurach.