• Godziny otwarcia
  • 8:00-20:00 Codziennie

Naprawa Awarii Elektrycznej

Naprawa Awarii Elektrycznej

Jak to możliwe, że do tej pory wszystko działało bez zarzutów i nagle przestało reagować? Żarówki w całym domu się przepaliły, telewizor odmówił posłuszeństwa, a urządzenia nie odpowiadają na jakiekolwiek próby uruchamiania. Czasami znajdujemy się w sytuacji, kiedy nie jesteśmy pewni, co jest przyczyną braku prądu elektrycznego w naszym domu. Pierwsza myśl, jaka pojawia się w takich sytuacjach, to problem po stronie dostawcy energii. Cierpliwie czekamy więc, by awaria została usunięta. Jeśli jednak dowiadujemy się, że to tylko w naszym mieszkaniu nic nie działa, wtedy należy reagować.

Do innych zdarzeń zalicza się nagłe przepięcie. Po podłączeniu urządzenia do źródła zasilania, wyczuwalny staje się zapach spalenizny. Kolejnym sygnałem alarmowym jest awaria wszelkich sprzętów działających na prąd, które nie chcą się uruchomić. W tej sytuacji, zamiast starać się samodzielnie naprawić problem, należy natychmiast wezwać fachowca. Nagłe przepięcie może spowodować wywołanie iskry, która z kolei niesie za sobą poważne niebezpieczeństwo, jakim jest pożar.

Całodobowe pogotowie elektryczne

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, w naszej firmie powołaliśmy do działania pogotowie elektryczne. Jest to sztab fachowców, którzy służą pomocą przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Stawią się pod wskazanym przez Państwa adresem o każdej porze, by usunąć awarię elektryczną. Gwarantujemy natychmiastową reakcję i szybki przyjazd ekipy niezależnie od godziny, która zmusi Państwa do poszukiwania takiej formy pomocy. Lepiej zasięgnąć rady fachowca i skorzystać z jego usług, niż usuwać awarię elektryczną na własną rękę. Przy braku odpowiedniej wiedzy może być to bardzo niebezpieczne posunięcie. Dlatego na ratunek jeździ pogotowie elektryczne 24h. Nasza elektryczna „erka” to nie tylko specjaliści wyposażeni w odpowiednie uprawnienia, wieloletnie doświadczenie, ale także sprzęty niezbędne do zlikwidowania problemu. Działamy sprawnie, szybko i precyzyjnie. Nasza praca to 3 kroki: natychmiastowe zabezpieczenie uszkodzonego sprzętu, diagnostyka problemu i usunięcie zgłoszonej awarii.

Złota rada: zapisz kontakt do nas w telefonie już dziś!

Pomoc 24/h

Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, pomagając w usunięciu awarii o każdej porze dnia i nocy.
 

Szybkie naprawy

Błyskawicznie przyjeżdżamy na miejsce zgłoszenia i naprawiamy instalacje elektryczne.
 

Bezpieczeństwo

Zabezpieczamy uszkodzoną instalację i usuwamy awarię.
 

Kompleksowość

Naprawiamy każdą awarię systemu i urządzenia elektrycznego.